Beroemdheden krijgen om stille veilingartikelen te doneren

Anonim

Een artikel van een beroemdheid op uw stille veiling kan een belangrijke trekking zijn. Het zal niet alleen hoge biedingen opleveren, maar het zal ook de aandacht van de pers op het evenement vestigen. Beroemdheden zijn vaak bereid om items te doneren aan stille veilingen, op voorwaarde dat de veiling geld inzamelt voor een goed doel. Zelfs als de veiling niet ten goede komt aan een bepaalde liefdadigheidsinstelling, maar eerder geld inzamelt voor een opmerkelijke organisatie, zoals een school of naschools programma, kunnen beroemdheden geïnteresseerd zijn in donaties.

Bepaal het type items waarvan je wilt dat beroemdheden doneren. Je krijgt meer kans om items te kopen die weinig van de beroemdheid nodig hebben, zoals een gesigneerde foto of dvd. Artikelen zoals lunchen met de beroemdheid zullen hogere biedingen opleveren, maar zullen moeilijker te verkrijgen zijn.

Maak een lijst met beroemdheden die je graag zou willen doneren. Richt niet alleen op supersterren. Voeg veel gematigde tot lage beroemdheden toe aan je lijst omdat deze gemakkelijker te vinden zijn.

Neem contact op met de agent of manager van de celebrity. U kunt deze informatie vinden via IMDbPro of WhoRepresents. De meeste beroemdheden vermelden hun telefoonnummers of e-mailadressen niet publiekelijk, dus u zult door hun vertegenwoordiging moeten gaan.

Stuur de agent of manager een brief met de vraag om de itemdonatie. Vermeld details over de stille veiling, inclusief de groep waar deze zal profiteren. Noem een ​​paar andere mensen of bedrijven die al hebben toegestemd om te doneren aan de veiling.

Bieden een paar opties voor donatie-items. In plaats van alleen om één specifiek ding te vragen, schets je enkele suggesties, variërend van kleine tot grotere items. Als de beroemdheid niet erg betrokken wil zijn, geeft het een kleinere optie, zodat je er nog steeds een item uit kunt halen.

Vermeld al uw contactgegevens in de brief. Maak het zo gemakkelijk mogelijk voor de representatie van de celebrity om contact met u op te nemen. Vermeld uw telefoonnummer en e-mailadres. Als u een website of flyer hebt voor de stille veiling, neemt u die op in uw brief.

Bel de agent of manager van de celebrity om op te volgen, ongeveer een tot twee weken nadat u de brief hebt verzonden. Leg het doel van de veiling opnieuw uit en vraag voorzichtig of er een beslissing is genomen over een gift. Wees beleefd en respectvol in je onderzoek.