De beste stille veilingsitems

Inhoudsopgave:

Anonim

Winston Churchill zei ooit: "Je verdient geld met wat je krijgt. Je maakt een leven door wat je geeft. "Bij het naderen van fondsenwerving focus op het bereiken van een grote groep mensen. Het creatieve aanbod trekt bezoekers aan en verdient het meeste geld voor uw non-profitorganisatie. Originaliteit zal uw groep in staat stellen fondsen te werven terwijl de uitgaven onder controle blijven. Verhoogde winsten zijn de beloning wanneer u nadenkt over creatieve ideeën met sponsors, planners en begunstigden. Als iedereen inbegrepen is, wordt het netwerk vermenigvuldigd en wordt deelname en aanwezigheid aangemoedigd.

brainstormen

Houd een commissievergadering om uw doelmarkt te bepalen. Actief brainstormen over ideeën. Begin met iedereen in de kamer te vragen om handelaars, services, organisaties of clubs te vermelden waarin ze zijn betrokken. Het basisnetwerk dat met deze oefening is ingesteld, zal een uitbarsting van ideeën genereren. Deze inspirerende sessie biedt talloze suggesties voor donateurs, sponsors, ambachten, reizen, clubverblijven, vrijwilligers, lesprojecten en deelname van kooplieden.

Traditionele items

Traditionele items die nieuw zijn en in onbeschadigde staat zijn goede stapels voor elke tafelcategorie. Retail donaties zoals sieraden, speelgoed of apparaten voegen afwisseling toe aan uw selecties. Donaties van serviceprofessionals bieden een service die vele bieders al gebruiken, zoals clublidmaatschappen, hotelverblijven of vakanties. Donaties van restaurants, waaronder lekker eten, feesten, cadeaubonnen, coffeeshops of bakkersartikelen kunnen op zichzelf staande donaties zijn of worden gecombineerd met andere items. Entertainment en recreatie kunnen goedkope vakanties voor families bieden, zoals sport-, concert-, evenement- of theatertickets, een golfbaan, themaparken en toegang tot musea.

Creatieve veilingitems

Creatieve items kunnen de winsten van een veiling echt verhogen. Vooral als de fondsenwerver bedoeld is voor een gezinsgerichte groep, zoals een school of kerk. Kinderen of familieartikelen kunnen een door de economie aangedreven hit zijn. Babysitservice, feesten, verjaardagsfeestentertainers, centra voor het maken van creaties en lokale attracties zijn geweldige donaties. Praat met cateringbedrijven over achtertuinfeesten of verzorgde familiediners. Donaties voor het huis werken ook goed, omdat het een uitgave is die de meeste bieders al een budget hebben - dit kunnen onder meer zijn: werfdiensten, zwembadschoonmaak, landschapsarchitectuur, schilderen en klusjesmannen. Vakantie- en reisschenkingen kunnen zo simpel zijn als het vragen aan je vrijwilliger als ze een tweede thuis- of tijdaandeel hebben in een resort of naburige stad.

Speciale veilingartikelen

Als je commissie eenmaal aan het rollen is, kun je overwegen om naar de sterren te grijpen. Speciale items kunnen worden aangepast aan het evenementthema. Leuke artikelen die te koop worden aangeboden aan de hoogste bieder, kunnen de winst aanzienlijk verhogen. Veilingexperts verwijzen graag naar deze items als buzz-biedingen. Celebrity-items hoeven niet 'dingen' te zijn die gesigneerd zijn door beroemde sterren. Een beroemdheidsfunctie kan een uitje zijn met een populaire leraar of een gedenkwaardige lunchafspraak met de burgemeester. Coördineer het uitstapje om een ​​voedsel- of dienstdonatie te begeleiden en creëer een dubbele buzz, waarbij de donor wordt beloond met de publiciteit van de grote datum. Een lokaal kabelnetwerk host mogelijk "Be the Guest Reporter", waarmee de winnende bieder de uitzending van een lokaal evenement in de ether kan uitzenden. Verkoop een valet-sleutel voor een rit van een uur in een sloopderbyauto. Het beste deel van speciale veilingitems is dat ze alleen worden beperkt door uw verbeeldingskracht.